Главная » 2013 » Февраль » 20 » «UFI & ZORYA - CUP». "Славутич" сенсаційно поступається "Цетусу"
16:56
«UFI & ZORYA - CUP». "Славутич" сенсаційно поступається "Цетусу"
zorijIMG_4418

Cьоргодні в Білозірї стартував футбольний турнір «UFI & ZORYA - CUP». У змаганнях візьмуть участь шість команд. Окрім господарів майданчика ("Зорі" та "Зорі-2") за 60 тисяч гривень призових поборяться черкаські "Славутич" та "Цетус", а також "Ураган" із Золотоноші та знам'янський "Буревісник". Вже в стартовому турі на турнірі є перша сенсація, амбітний "Цетус" обіграв "Славутич"! Цей матч завершився з рахунком 2:1.

1 тур

9 лютого (субота)

ФК "Зоря-2" - "Буревісник" 0:6

ФК «Зоря» -  ФК «Ураган» 3:2

"Цетус" - "Славутич" 2:1

Кілька тижнів тому розпочати цей турнір завадили погодні умови, які перетворили штучне поле в Білозір’ї на каток. Сьогодні термометр показував бажані організаторами «+8», та разом з тим погода знову внесла свої корективи. Cильний снігопад примусив глядачів чекати на закінчення перерви другого матчу пів години. Саме скільки знадобилося для того, щоб очистити майданчик від снігу.

Стартували змагання в значно сприятливіших умовах. В першому матчі «Зоря-2» не зуміла чинити бажаного опору одній з кращих команд чемпіонату кіровоградської області. «Буревісник» переграв молодь з рахунком 6:0.

«Зоря» - «Ураган» 3:2 (2:0)

Голи: Гуд, Остренко, Трандафілов – Шкондін, Дяченко

Відразу після цього настала пора безкомпромісних матчів. «Зоря», яка, в порівняння зі своїм чемпіонським складом, серйозно перелатала центр поля, протистояла «Урагану». Колектив з Кривоносівки також зазнав серйозного перевтілення. Принаймні в складі цієї команди були помічені відомі персони минулорічного чемпіонату області. Зокрема в захисті бігав екс-спартаківець – Олексій Зоря, а в нападі тримали у напрузі суперника екс-гравці «Христинівки» - Голуб та Півдвисоцький. Однак не їм судилося бути головними дійовими особами першого тайму. За відсутності «кременчуцької четвірки» (їх тренерський штаб не викликав на цей турнір) погоду в центрі поля робили Гуд та Листопад. Хлопці, яких черкаський вболівальник ще нещодавно бачили у черкаському «Славутичі» можуть стати серйозним підсиленням для «Зорі».

1zorija2IMG_4408

знайомі обличча

Саме гол Гуда став дебютним у цьому матчі: півзахисник на старті поєдинку вдало виконав штрафний. Подальший хід першого тайму пройшов за невеликої переваги господарів, підтвердження цього став гол Остренка. Здавалося б зовсім зняв всі питання про переможця в другому таймі своїм голом Трандафілов. Однак іншої думки був «Ураган». Золотонішці перехопили ініціативу. Свій перший м’яч номінальні гості забили на 75-й хвилині, ще за 8 хвилин гра набула доволі нервового забарвлення. «Зорі» все ж вдалося здобути не просту перемогу – 3:2.

zorija3IMG_4414

«Цетус» - «Славутич» 2:1 (1:0)

Голи: Султанов, Биченко – Тарасенко О.

Ще важче було в стартовому турі іншому фавориту турніру. Черкаський «Славутич», як мінімум не заслуговував на перемогу в матчі проти «Цетуса». Перший тайм на очах у Сергія Пучкова, який спостерігав за грою своїх підопічних з трибун, перетворився на справжній жах.  Молода та амбітна команда «Цетус» очікувано виявилася значно мотивованішою професіоналів та ще й показала добротний футбол. Бабенко, Султанов, Степанов, Проценко – це перелік черкаським футболістів, яким було, що сказати професіоналам на футбольному полі. Прекрасно відіграний перший тайм і гол Султанова (26 хв.) виявився не просто емоційною заявкою на перемогу, а вилився в турнірну сенсацію. В другому таймі «Славутич» спромігся забити, але відразу після м’яча з пенальті Тарасенка О. (77 хв.) відповів Биченко(81 хв.). 2:1 – перемога «Цетуса».

Категория: ФК.Зоря Білозір'я | Просмотров: 1677 | Добавил: serega | Рейтинг: 5.0/2