06052014zoryaretroamatoryDSC08978
"Зоря" - "Ретро" 0 : 0 (на 86 хв. Листопад не реалізував пенальті)
"Зоря": Єрошов - Парфьонов (Мачульський, 63), Тарасенко, Грищук (Зоря, 76), Калініч, Листопад, Трандафілов (Гопка, 56), Гуд, Сторчоус (Вакуленко, 63, Коломієць, 92), Гріщенко (Індутний, 53), Ткаченко.
"Ретро": Рачоні - Кучук, Наконечний, Джармелашвілі, Ніколенко (Білоус, 72), Дуглас Ферейра (Цап, 45), Стоян, Слищенко, Зінченко (Єфіменко, 57), Хлань, Білоцерківець.

Сьогодні у Білозір’ї стартував чемпіонат України з футболу серед аматорів. Дербі Черкащини між "Зорею" та "Ретро" завершилося безгольовою нічиєю.

06052014zoryaretroamatoryDSC08968

Матчем проти ватутінського «Ретро», білозірська «Зоря» розпочала свої виступи в чемпіонаті України з футболу серед аматорів. Сама зустріч проходила за рівної боротьби – між собою зустрічалися гідні один одного суперники.

06052014zoryaretroamatoryDSC08951

На правах господарів поля, футболісти «Зорі» швидко зайняли центр поля. Білозірська команда намагалася грати першим номером, проводячи час-від-часу свої атаки. Втім до завершальної стадії білозірці не доходили. Натомість футболісти «Ретро» свідомо віддали суперникові перевагу й практично весь матч провели у пошуках контратак. Втім відзначитися у першому таймі не могла жодна з команд.

06052014zoryaretroamatoryDSC08944

По-перерві ситуація на полі кардинально не змінилися. Лише з плином часу господарі поля почали все завзятіше тиснути на ворота суперника. Зрештою у «Зорі» почали виникати небезпечні моменти, проте реальний шанс забити команда отримала наприкінці зустрічі. За суперечливий фол у штрафному майданчику «Ретро» арбітр призначив пенальті. Проте 11-метровий не реалізував Тимофій Листопад. Варто відзначити блискавичну гру бразильського воротаря ватутінців Рачоні. Страж воріт «Ретро» раз-по-раз рятував свою команду й став головним героєм зустрічі.

06052014zoryaretroamatoryDSC08951002

Попри значну перевагу у другому таймі від "Зорі", "Ретро" мав свої моменти. Більшість із них виникали в наслідок помилок захисту "Зорі", білозірці у простих моментах обрізалися, тому гравці "Ретро" отримували м’яч поблизу воріт суперника. Двічі у таких ситуаціях перебував Ілля Ніколенко, але обидва рази форвард не міг як слід пробити.
У підсумку, жодна з команд так і не відзначилася. 0 : 0, зафіксувало табло у Білозір’ї.

06052014zoryaretroamatoryDSC08986

Категория: ФК.Зоря Білозір'я | Просмотров: 2573 | Добавил: serega | Рейтинг: 5.0/2